ASISTENTKA MANAGEMENTU/ RECEPČNÍ

Czech
Czech Republic
Společnost VAN DE VELDE PACKAGING UNIPAP a.s. aktuálně hledá nového kolegu / novou kolegyni na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:
• zajištění provozu recepce (tel. hovory, péče o návštěvy, administrativní činnost - kopírování, scanování...)
• vyřizování příchozí a odchozí pošty
• dohled nad úklidem v areálu
• objednávky a výdej režijního materiálu
• správa jednacích místností (úklid, doplnění občerstvení a reklamních předmětů), jejich vytíženost, rezervace atd.
• půjčování ochranných pomůcek
• objednávky obědů
• údržba kávovarů
• aktualizace interního tel. seznamu, udržování aktuálnosti tel. linek
• aktualizace popisek kanceláří
• booking hotelů, restaurací a letenek pro management či obchodní zástupce
• výzdoba budovy, nástěnky
• podpora marketingu (pomoc při pořádání akcí, přípravě dárků a reklamních předmětů)
• administrativní podpora managementu a obchodních zástupců

POŽADUJEME:
• SŠ
• Uživatelská znalost práce s MS Office (Outlook, Excel)
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Příjemné vystupování, komunikativní pozitivní osobnost
• Smysl pro systematickou práci a pořádek
• Dobré organizační schopnosti

NABÍZÍME:
• Práci na HPP na dobu určitou 1 rok, po roce vzájemné spokojenosti prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
• Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
• 2x v týdnu hodina angličtiny v pracovní době
• 3 Free Days po půl roce
• Stravenkový paušál
• Kafeterie po odpracovaném roce
• Zlevněné tankování na čerpací stanici KM PRONA
• Vynikající káva zdarma po celý den neomezeně :)
• Bonusy

Pracoviště: Býšť (10 km z Hradce Králové, 15 km z Pardubic)
Nástup na tuto pozici : dle dohody
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu m.kunatova@vandeveldepackaging.com nebo volejte 702 085 461.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Van de Velde Packaging Unipap dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti, za účelem získání zaměstnání po dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

MÁTE O POZICI ZÁJEM?

Kontaktujte nás

KONTAKTUJTE NÁS

Upload file
Pouze jeden soubor.
Limit 10 MB.
Povolené typy: pdf, docx, doc.
Upload file
Povolené typy: pdf, doc, docx.
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.

Kompletní balíček v oblasti balení

Pomáháme našim zákazníkům s vývojem celého procesu balení. Od koncepce a designu až po tisk, vysekávání, skládání a lepení. Potenciální kombinace pro tisk, formy a formáty jsou prakticky nekonečné.

Kontaktujte násZavolejte nám